Rokoko
 
ul. Szlak 24
31-153 Kraków
Zadzwoń:
12 632 33 80
Godziny pracy:
Pon. - Pt. 09:00 - 17:00, Sobota 09:00 - 14:00

Porady

Sklep z perukami w Krakowie

Końcówki mojej peruki syntetycznej zaczynają się mechacić. Jak sobie z tym radzić?

peruka_syntetyczna_krakow_sklep

 

Jeżeli nosisz relatywnie długą perukę, jej końcówki stykają się często z elementami garderoby i ciałem. To sprawia, że włosy są narażone na działanie potu, kosmetyków oraz przede wszystkim ulegają mechanicznemu tarciu. W konsekwencji, kosmyki z czasem mechacą się i mogą stracić swój dobry wygląd. Dlatego, jeżeli zmechacenie jest jeszcze niewielkie, możesz oddać perukę do salonu, który ją zregeneruje. Innymi słowy, profesjonalista przywróci takim zabiegiem pierwotny, piękny wygląd peruki.

Przed przystąpieniem do procedury odnawiania ekspert oceni stan peruki. Określi on, jak regeneracja wpłynie na strukturę i ogólną prezencję produktu. Gdy nie odnajdzie przeciwwskazań, z pewnością przystąpi do naprawienia zmechaconych końcówek.
Pamiętaj, że w przypadku peruk syntetycznych występuje specyficzna zależność. Im częściej użytkujesz perukę, tym bardziej włosy narażone są na mechacenie i tracą naturalną gładkość. Dlatego regularnie pielęgnuj swoją perukę syntetyczną i zawsze odstawiaj ją na dedykowany stojak.