O NAS

O NAS


Sklep z perukami w Krakowie

 Rokoko Peruki Kraków ul. Szlak 24 to sklep firmowy największej firmy perukarskiej w Polsce - Rokoko Hair Company. Od 20 lat dystrybuujemy najwyższej jakości peruki syntetyczne, peruki naturalne, peruki damskie oraz peruki męskie certyfikowane znakiem CE, dzięki czemu są refundowane przez NFZ. Zaopatrujemy nie tylko własne sklepy ale także większość perukarni, sklepów medycznych w Polsce. Najlepsza jakość plus wzorowa obsługa to znak firmowy naszej sieci. Zapraszamy do naszych sklepów.

 

Rokoko peruki posiada filie w Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Poznaniu oraz Gdańsku.

Z przyjemnością informujemy, że na przestrzeni ostatnich lat peruki przestały być tematem tabu, a stają się coraz powszechniejszą formą poprawy własnego wizerunku i samopoczucia. Nie można także zapomnieć o ich funkcji medycznej i terapeutycznej, bowiem pomagają one normalnie funkcjonować w społeczeństwie osobom, które przebyły lub w dalszym ciągu zmagają się z poważnymi chorobami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie doradzić dosłownie każdemu klientowi odpowiedni model peruki, dobrać jej długość, kolor oraz wystylizować ją zgodnie z oczekiwaniami konsumenta. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i skłonni do wszelkiej maści wyszukanych eksperymentów! Ogrom doświadczeń oraz pasja do wykonywanego zawodu zaczęły szybko przynosić wymierne efekty.

Rokoko Peruki Kraków – sklep z perukami w Krakowie

Sklep w Krakowie   mieści się w pobliżu Galerii Krakowskiej , a dokładniej przy ulicy Szlak 24. Na korzyść tego miejsca przemawia przede wszystkim łatwość dojazdu oraz możliwość dotarcia do salonu przy wykorzystaniu ogólnie dostępnych środków komunikacji miejskiej.  Działalność na szeroką skalę pozwoliła nam także o wiele lepiej poznać i zrozumieć gusta oraz preferencje klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotowywać oferty i rozwijać asortyment pod kątem ich potrzeb. Sprawia to, że jesteśmy jedną z najbardziej zaufanych sieci salonów w Polsce, na którym wzorują się inne, mniejsze przedsiębiorstwa działające w branży. Odwiedzając nas otrzymają Państwo nie tylko profesjonalną obsługę, choć jest ona bezsprzecznie kwestią ponadprzeciętnie istotną. Oferujemy Państwu także wsparcie, poradę oraz możliwość spersonalizowania przygotowywanych dla Państwa produktów tak, aby spełniły one Państwa najśmielsze nawet oczekiwania. Już teraz nasze zaangażowanie w prowadzenie biznesu oraz sprzedaż klientom peruk wyłącznie z najwyższej półki procentuje, jako że pochwalić się możemy rzeszą wiernych i prawdziwie oddanych klientów, co niezmiernie nas cieszy.  Gwarantujemy Państwu także niezwykle przyjazną atmosferę oraz życzliwy personel, który sprawi, że będą Państwo w centrum zainteresowania.

Dlaczego warto wybrać właśnie Rokoko Kraków przy ulicy ul.Szlak 24?


Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję doskonałej obsługi a także największego możliwego wyboru na Polskim rynku. W naszej ofercie znajduje się bowiem ponad tysiąc wzorów, kolorów, stylów oraz typów peruk naturalnych i peruk syntetycznych. Nie zapomnieliśmy także o niezbędnych akcesoriach, kosmetykach do pielęgnacji peruk oraz dopinkach czy turbanach. Jeżeli zmagają się Państwo z jakimkolwiek problemem ściśle związanym z włosami – chętnie pomożemy w jego rozwiązaniu! Poznaj zalety sklepu - Peruki Kraków ! Największy wybór peruk na rynku – w naszym asortymencie znajdą Państwo ponad tysiąc różnych wzorów i kolorów peruk dedykowanych zarówno dla pań, panów jak i najmłodszych pociech. Jedynie sprawdzone produkty – peruki dostępne w naszej ofercie zostały pieczołowicie wybrane przez nasz zespół i z pewnością spełnią Państwa najśmielsze oczekiwania.  Profesjonalna obsługa – nasi pracownicy posłużą Państwu nie tylko profesjonalnym wsparciem, ale także przeprowadzą przez cały proces wyboru idealnej peruki oraz zadbają o odpowiednią atmosferę w trakcie współpracy. Doświadczenie w branży – dzięki temu, że jesteśmy obecni na rynku od ponad dziesięciu lat, wiemy doskonale jak należy obsługiwać każdego klienta. Wdrażamy odpowiednie procedury i schematy działania pozwalające nam bezproblemowo obsłużyć tak najmłodszych jak i najstarszych konsumentów, niezależnie od ich płci oraz preferencji! Doskonała lokalizacja – nasza filia w Krakowie zlokalizowana jest przy ulicy Szlak 24, co sprawia, że niezwykle łatwo do niej dotrzeć, zarówno na pieszo jak i samochodem, czy też wszechobecnymi środkami komunikacji miejskiej. Ogrom akcesoriów – nasz sklep to nie tylko peruki! Warto nas odwiedzić również jeżeli potrzebują Państwo wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych, akcesoriów do pielęgnacji Państwa peruki oraz gustownych turbanów. Z przyjemnością doradzimy najlepsze produkty! Prawdziwa pasja – dla nas peruki, stylizacja oraz pielęgnacja włosów to coś o wiele więcej niż wyłącznie rzemiosło. Jest to dla nas prawdziwa sztuka, dziedzina którą chcemy zgłębiać oraz tematyka, w której pragniemy poszerzać swoją wiedzę z każdym kolejnym dniem.