JAK KUPIC PERUKE

JAK KUPIĆ PERUKĘ

JAK KUPIĆ PERUKĘ ?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy największy w Polsce wybór peruk, a wśród nich te wykonane z włosów syntetycznych (sztucznych) jak i naturalnych.
Peruki syntetyczne są zdecydowanie tańsze i popularniejsze,występują w niezliczonej ilości kolorów i fasonów fryzur, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Peruki naturalne, są znacznie droższe, ale ich cena idzie w parze z wysoką jakością i komfortem użytkowania. Wykonane są z włosów naturalnych, co daje możliwość ich stylizacji w domowym zaciszu

Jak wybrać i kupić właściwą perukę ?

Przede wszystkim warto wybrać się do wyspecjalizowanego sklepu z perukami, gdzie profesjonalny personel doradzi przy zakupie peruki.
W pierwszej kolejności określamy rodzaj fryzury jaki nas interesuje, jej kształt i fason, długość włosów oraz takie szczegóły jak np. grzywka, możliwość zaczesania włosów do góry, skręt włosa itp.
Warto też dla porównania przymierzyć peruki zarówno syntetyczne jak i z włosów naturalnych, aby poczuć tą różnicę „na własnej skórze”.
W kolejnym kroku zajmujemy się doborem koloru włosów. Każdy model peruki występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, dostępne są peruki z efektem „odrostu”, balejażu, refleksów i pasemek.
Ważne jest to, aby każdy Użytkownik peruki przy ostatecznym wyborze modelu kierował się przede wszystkim własnym gustem i dobrym samopoczuciem, a przymierzając perukę czuł się w niej komfortowo.
Klienci dzielą się na tych, którzy w peruce chcą odnaleźć fryzurę jak najbardziej zbliżoną do swojej naturalnej, lub wręcz przeciwnie pozwalają sobie na całkowitą zmianę i fryzurę zupełnie inną od posiadanej dotychczas. Profesjonalny pracownik sklepu z perukami znajdzie propozycje dla obu tych grup Klientów.