Jaki typ fryzury należy wybrać podczas zamawiania peruki?

peruka_naturalna_salon_peruk_krakow

W przypadku, gdy Państwa twarz jest:

 

 

kwadratowa– zaleca się jej wizualne zaokrąglenie, czy to przy pomocy pazurków, czy też odpowiednio przycieniowanych pasemek. Bardzo ciekawie prezentować się będzie także zarówno grzywka prosta jak i pozostawiona w lekkim nieładzie. 

okrągła– w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wysmuklenie twarzy poprzez przygotowanie peruki bazującej na luźno opadających pasemkach lub wzbudzających zachwyt falach. Efektu z całą pewnością dopełni zaczesana na bok grzywka.

owalna– do twarzy owalnej idealnie pasują włosy, których długość nie przekracza ramion. Granica jest tu bardzo cienka, bowiem zbyt krótkie włosy mogą również stwarzać niepożądane wrażenie wizualne. 

pociągła– w tej sytuacji powinni się Państwo zdecydować na fryzurę bazującą na luźno upiętych kosmykach, unikając jednocześnie fal oraz loków. 

w kształcie serca– osoby z taką twarzą wybrać mogą niemalże dowolną perukę, bowiem każda z nich w ciekawy sposób podkreśli jej rysy. Aby zachować jak największą proporcjonalność, zalecamy eleganckie połączenie stylizowanej grzywki oraz cieniowanych pasemek.